BMW 728 E23 з Мукачева

Тут ведем летопись о собственном авто

Модератор: mmucool

Myrik86
Машина: BMW

Re: BMW 728 E23 з Мукачева

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 13:51

Замовив я таку штуку на ОЛХ :

Изображение

І все ж підключив станок для поліровки дисків :

Изображение

5ти хвилинний результат без спец паст :

Изображение

Звичайно треба буде все доробити , закупити спец пасти і матеріали для поліровки і починати пробувати відновлювати диски

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 14:11

Почав готувати юбку заднього бампера до зборки на авто . Всю внутрішню частину було зашкурено , оброблено , погрунтовано і покрашено :

Изображение

Все складувалось ніби чудово , поки я не побачив такий косяк по покрасці :

Изображение

Изображение

Юбка знову була відвезена на покраску .....

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 14:17

Таким автомобіль я забрав від кузовщиків :

Изображение

Изображение

але в той момент ніякої радості в мене не було . Недивлячись на гарний зовнішній вид були як на мене деякі незадовільні нюанси , за які ми говорили і які вони так і не зробили .... Тому раджу не розраховуватись з кузовщиками за те , що вони Вам через місяць , тиждень , день , .... мають зробити .... Розрахунок має здійснюватись по факту остаточно зробленої роботи ....

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 14:26

Встановлення переднього бампера зайняло один вечір :

Изображение

Прийшлось виготовити регулюючі шайби , щоб виставити бампер по висоті :

Изображение

І відрегулювати під бампер передню "птицю" :

Изображение

Було куплено оригінальні скоби для кріплення фонарів підсвідки номерного знака , бо один із моїх пропав , а щось підібрати не получилось :

Изображение

І все ставим на свої місця :

Изображение

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 14:37

Задньому спойлеру було виділено пів суботи .... Куплено 3М двохсторонню ленту , облоблено всі отвори , всі отвори залиті незасихаючим герметиком , всю площу під свойлером оброблено дорогим мовілем .

Изображение

Изображение

Спойлер встановлено і прикручено з середини . Вже після приклейки віддерти його якось нереально ....

Изображение

Заодно приклеяний заводський шильдик 728 і

Надвечір почав встановлювати бокові молдинги , попередньо обтобляючи поверхню під ними мовілем . Кліпси всі на місці :) :

Изображение

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 15:05

Дуже часто на ОЛХ зявляються фейкові обьяви з цікавими лотами , але цих речей не має , а аферисти намагаються нажитися на людях , хто хоче купити даний товар .
Так в групі власників старих бмв було кинуто обьяву на рахунок дисків Ремотек за досить лояльну ціну . Думки у людей розділились , чи це аферисти , чи ці диски насправді є в продажі . Діло було в тому , що диски продавались в Закарпатській обл за 60 км від мене ( в якомусь із сіл ) . Позвонивши і поспілкувавшись з продавцем я поняв , що скоріш диски є , чим їх не має .... Тому в той же десь я вирішив після роботи поїхати подивитися на них .... :

Изображение

Изображение

І вже якщо я приїхав , то було вирішено купувати :

Изображение

Изображение

І один навіть приміряв :

Изображение

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 15:27

З заднім бампером прийшлось насидітись набагато більше чим з переднім . Осномним фактором було те , що не було ряда запчастин , а ті що були були в незадовільному стані і потребували більшої кількості уваги . Тому бампер був розібраний повністю , всі кронштейни були вигнуті , відчищені , оброблені і покрашені . Всі болти і кліпси нові , тощо ....

Изображение

Изображение

Довго думав як мають правильно стояли підставки під кронштейни і самі кронштейни , тобто де там ліва а де права сторона :

Изображение

Изображение

І скажу відверто не з першого разу я вгадав . А результат був видний лише при встановленні бампера на машину .
Аналогічно прийшлось позичати кронштейни кріплення нижньої юбки з іншого бампера . У мене залишився мій один цілий ... :

Изображение

Для кріплення заднього молдинга було куплено знову нові металічні защолки :

Изображение

Изображение

Бокові резинові накладки були цілі , але при вигинанні починали банально в руках тріскати . Тому я їх обробив спеціальним силіконом , який відновлює еластичність таких старих гумових виробів :

Изображение

Потім постало питання який резиновий молдинг ставити . Є стандартний куплений , і мій що був зроблений під парктронік .
Було вирішено мій ставити разом із датчиками парковки :

Изображение

Так прокладена проводка в середині бампера :

Изображение

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 15:54

Було виготовлено додатково декілька кронштейнів спойлерів задніх бамперів , бо лежить ще два задніх бампера і іх би треба укомплектувати якось :

Изображение

Пів дня провозився з встановленням , а точніше підгонкою заднього бампера до автомобіля . Такий результат :

Изображение

Изображение

І на вулиці :

Изображение

Изображение

Изображение

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 15 ноя 2018, 16:05

Ще була епопея з одним датчиком парковки .
Як виявилось три датчика живі , а один нажаль ні . Знайти аналогічний не получилось , оскільки таких парктроніків більше не виробляють .

Изображение

Изображение

Але було куплено інший датчик з аналогічним розємом , і підігнано його в корпус старого датчика . Таким чином маєм повноціно справний парктронік .

Myrik86

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 16 ноя 2018, 14:52

Із незапланованих покупок за цей період я купив ще одну торпеду :

Изображение

Изображение

Яка є неідеальна , но може й пригодиться або комусь продам привівши її до людського вигляду .
В другий гараж купив в Епіцентрі стелажів і попробував все поскладувати на полки :

Изображение

Изображение

Ответить