Текущее время: 24 апр 2018, 01:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 258 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: BMW 728 E23 з Мукачева
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 09 фев 2018, 12:37 
Бывалый

Машина: BMW
Вчора знайшов час щоб піти в гараж . А точніше була необхідність привести в порядок водійське зеркало з Passat B7 яке приїхало поцарапане б/у з розборки , бо тесть в день продажі своєї машини при виїзді з двора його розбив ....

Изображение

Такщо нове б/у зеркало розібралось , перемилось , відполірувалось . Чекаю нового власника машини щоб йому перепакувати всі необхідні елементи дзеркала , не розбираючи обшивки і не міняючи самого дзеркала .
Так получилось що був час і на бмв . Купив в магазині з автофарбами лійку з фільтром для очистки . Фільтрик ( сітку ) відєднав і зробив собі підходящу лійку для заливки антифриза з сітки і пластикової бутилки .
Антифриз залився весь , система легко розвоздушилась сама . Нагріти машину щоб відкрився термостат получилось лише знявши вентилятор з віскомуфтою .
В салоні тепло . Одне що на обратці з бачка тріснув маленький шланг від старості . Все замінив на нове . Ніби вже особо старих шлангів не залишилось . На даний момент все сухо , що дуже радує .
Зробив фото без вспишки підсвітки в салоні :

Изображение

Изображение

Ну і згадав я за електроантену , яка лежить вже більше року . Основним було придумати кріплення і подивитися як взагалі це все буде виглядати на машині . Приблизно на бистру руку закріпив ( далеко неостаточний варіант ) і підключив без розєма :

Изображение

Як це все робить є на відео :

phpBB [video]

Тепер залишається знайти заводський розєм ( бажано ) і виставити антену привильно , а все під неї робити кронштейни кріплення до кузова :)

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 09 фев 2018, 13:19 
Бывалый

Ще приїхала мені заводська автомагнітола тих часів для БМВ :

Изображение

Изображение

Изображение

Магнітола у хорошому стані . Використовуватись думаю поки не буде , але як артифакт буде лежати у мене в комплекті до машини :)

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 09 фев 2018, 13:26 
Бывалый

Заказний номер 65 12 1 379 236 і він реально ставився на е23 по ЕТК в 1986 році .

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 12 фев 2018, 13:14 
Администратор

Машина: E23 735i 1985, E23 733i 1977, E23 735i 1985 АКПП
Дааааа, бомба будет))))

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 07 апр 2018, 10:01 
Бывалый

Всіх з наступаючими святами . Вот знайшов час щось написати в бортовику .
По причині великої зайнятості , та й відсутності тепла на вулиці роботи над БМВ рухаються , але дуже малими темпами ....
В цей період часу я замінив топливний фільтр на автомобілі :

Изображение

Був Profit , став Wix . Все підійшло без нюансів і закрутилось ще на рідні хамути від БМВ

Изображение

Однією з причин заміни було й те , що машина після довгого простоя , наприклад в тиждень-два тижні нормально заводитись не хотіла на холодну . Треба було крутити стартером до 20 сек щоб вона почала схватувати .... Заведеться - далі все ок !!!
Заодно заміряв тиск в топливній рейці :

Изображение

Получилось :
3 бара до старта
2.6 бара в нормальному режимі роботи
2.8 бара - при повишених оборобах ( коло 3-4 тис )
2.2 бара - просадка тиску в рампі на паро секунд при різкому скидуванні обертів .....
5 бар - коли пережав на паро секунд обратку . Далі не чекав щоб насос накачав ще більше ....
Можливо маномерт є неточним , але все ж є ідея ще раз переміряти тиск іншим прибором і підкинути інший регулятор тиску в рейку .
Саша допоміг із пекаросвським регулятором від ЗМЗ406 , який має міні підійти на рейку від БМВ , за що йому величезна вдячність :

Изображение

Час від часу переглядую бортові журнали про дані автомобілі на сайті Драйв 2 . І в одному із них попалась мені на очі статья , де власник аналогічного авто придбав пильник куліси нового взірця і був безмежно щасливим відсутністю постороніх шумів в салоні .

Изображение

Я якщо помните при встановленні площадки куліси робив із пористого полістирола своєрідну шумку під днище , щоб знизити рівень шумів в салоні . А тепер точно знав що треба замовити дану запчастину . І за тиждень з Німечини вона у мене :) :

Изображение

Изображение

Встало все як рідне . Покупкою задоволений . Доречі дані пильники можна найти на е30 кузові , но наскільки вони живі , це вже інше питання ....

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 07 апр 2018, 10:02 
Бывалый

Далі по суті хотів написати про певні покупки для даного авто :)
З кожним днем запчастин на дані автомобілі стає все менше і менше . Деякі запчастини знайти взагалі є досить проблемно , особливо за адекватні гроші .... Але часом попадаються пропозиції , пройти повз які я просто не можу .
Так за цей період часу я викупив задній бампер з машини 1979 року :

Изображение

Изображение

По суті мій бампер ще у кузовщиків , на мому відсутній один кронштейн кріплення нижньої юбки . Цей бампер комплектний , достатньо рівний , юбка ранній дорестайл без виріза під крюк і ціна мене влаштувала . Так на бистру руку я приміняв його на своє авто :

Изображение

Ще однією покупкою незапланованою стала покупка нового комплекта счеплення по Сакс для мого авто :

Изображение

Дане счеплення пролежало новим коло 10ти років і так не було поставлене на авто . Получилось придбати його за розумні гроші , при умові що даний комплект счеплення , або аналогічний йому купити зараз можна за 7-10 тис грн ...
Ще однією покупкою була купівля шести стелажів для гаража , бо складувати всі запчастини вже банально не має куда , а другий гараж завалений всім до такої степені , що пройти не можна ....

Изображение

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 07 апр 2018, 10:03 
Бывалый

Знайдені всі необхідні кліпси молдингів на двері . Нові вони не дорогі відносно , підходять лише для е23 і продаються по 50шт , коли на авто їх йде 14 шт ... А при покупці 50шт вже ціна получається дуже непристойна ..... Все ж вони є вже всі у мене з запасом і так я їх привів до того виду щоб можна взяти у руки і поставити на авто :

Изображение

З молдингами теж свої нюанси . При покупці авто вони були всі присутні , но їх стан .... Або криві , або зломані кріплення і приклеяні на двохсторонню ленту .
Знайдені ще не одні молдинги з цілими кріпленням , но по стану який вже є ... І так із кращого що є пробую робити те , що можна поставити на авто . По факту такий молдинг :

Изображение

Трошки кривий , трошки покрашений з потьоками в декілька слоїв , трошки хром поблік ....
Обклеюєм і шкупим з досточкою на попередньо виготовленій для молдинга підставці :

Изображение

Стартуєм від грубшої шкурки ( дивлячись по стану ) до 1000-1500 . Далі полірововка пастою . І на виході получається десь так

Изображение

На молдинг можна потратити один повний вечір , але думаю краще перетерти всі , а потім зайнятися поліровкою ....
Приміряв на машині , бо саме задні молдинги в мене до цього були приклеяні на 3М ленту ....

Изображение

Ну і просто так :

Изображение

Непрочитанное сообщениеДобавлено: 10 апр 2018, 09:19 
Бывалый

Ще була одна оптова купівля запчастин :
1. Бортовий компютер
2. Круїз
3. Фароосисники і фароомивачі
4. Коректор фар .

Основні фото купленого тут :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 258 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]