Текущее время: 17 окт 2018, 06:21

BMW 728 E23 з Мукачева

Тут ведем летопись о собственном авто

Модератор: mmucool

Машина: BMW

Re: BMW 728 E23 з Мукачева

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:09

Далі маючи весь комплект накладок на потолок , я рішив їх встановити в машину . Скажу відверто , це настільки все йшло тяжко , навіть з моїм терпінням , що подеколи хотілось кидатись інстументом .... Ітак все демонтуєм і починам ставити почергово новий комплект . Хоч він із аналогічного авто як у мене , но було таке враження що це не так .
Тяжко-важко я встановив передню частину :

Изображение

Изображение

Вже тут стає зрозуміло що із салона тепер ніякі дверні ущільнювачі видно не буде ....
А далі настає момент "Х" , коли намагаючись ставити накладки над дверьми я поняв що тут щось знову не так !!!!
Беру на вигляд дві одинакові накладки з різних комплектів і починаю міряти :
1ша :

Изображение

2га :

Изображение

і по довжині до першого отвору :

1ша

Изображение

2га

Изображение

Розумію що підійде без підрізань 2й комплект , який ширше но коротше ... Починаю їх ставити .... А куда .... ? В потолок ?!!!! Із за збільшеної ширини дирки під потолочні ручки зроблені вище . А в мене там потолок ....
На свій стах і ризик акуратно прокалую обшивку потолка і виявляю ще один ряд заводських кріплень :

Изображение

І все ж ще трохи помучавшись встановлюю обидві сторони накладок над дрерьми :

Изображение

Изображение

Изображение

Мій висновок по накладкам і різниці між ними :
Передні накладки на стійки і задні накладки на стійки і накладка над заднім склом на дорогих комплектаціях одинакові по розмірам . Різниця існує в накладках над передніми козирьками і накладками над дверьми . Якщо накладку над передніми сонцезахисними козирьками ми побачим відразу по вирізу під ручку люка , то по боковим - побачити її практично не реально . А по факту в машинах з люком накладка під козирьками коротша , а бокові довші но тонші , щоб бокові светильники і люк вмістилися . В машинах без люка верхня передня накладка ширша , а бокові теж широкі но коротші . Тому бокові накладки з машини із люком можна встановити на машину без люка із незначним підрізанням в районі передньої двері ( що навіть буде не замітно ) , а вот навпаки не получиться ...

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:12

Маючи капот від БМВ е39 я витягнув кліпсу яка тримає передній значок і вона мені здалась дуже схожою на ту , що тримає в мому е23 кузові задні "жабри" .
Кліпса підійшла як рідна , а деталь при защолкуванні настільки сильно тримається , що було замовлено всі нові кліпси для кріплень накладок задніх на задніх стійках .

Изображение

старі кліпси виглядають так

Изображение

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:13

Встановлено нові підставки під светильники які становлені в задніх стіках

Изображение

і вже можна ставити накладки задніх стійок

Изображение

Інший день тяжко-важко був зібраний центральний тунель . Попередньо до цього була проведена проводка для підсвітки ніг всіх пасажирів :

Изображение

Изображение

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:15

Встановив накладку під ноги водія .

Изображение

Нажаль накладка з кармашком під коректор фар не поставилась , бо впиралась відкриваючимся бардачком в проводку .
Із трьох бардачків був зібраний найбільш кращий бардачок :

Изображение

Є ще варіант встановити ручку відкривання із замком під заводський ключ , но це потім ( ручка така є ) .
Найшов вставку під ручник , но поки не зробив для неї щітки , які закриють отвір коло ручки

Изображение

Оприділив і потім встановив всі нехватаючі центральні ремні безпеки в ці отвори для задніх пасажирів :

Изображение

Поставив передні сідушки в авто

Изображение

Теж прийшлось награтися із незаводським ковром , мітчиками для різьб , новими болтами , тощо ...

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:16

Замовив і встновив нові амортизатори капота

Изображение

Изображение

бо як виявилось один амортизатор у мене вийшов із ладу , а другий сам тяжкий капот ледве тримав ...

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 ноя 2017, 20:18

Зняв віскомуфту на двигуні

Изображение

І лише тоді зміг оприділити який водяний насос стоїть у мене на двигуні . Хоч насос був ще в хорошому стані , але так як планувався ремонт системи охолодження , то і насос купився новий

Изображение

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 30 ноя 2017, 15:22

По салону залишилось багато речей які не влаштовували . Одними з них були карти дверей , середини яких були не такого кольору що треба і зроблені так , що частина деталей нормально не ставала на них :

Изображение

Середини були демонтовані , куплений автомобільний шкірозамінник , і так я розібрав повністю до основи середини карт і вирізав з запасом лекала для перетяжки :

Изображение

Все можна було зробити самому , оскільки від завода в більшості рестайлових авто обивочний матеріал на цих деталях просто наклеяний на основу , але на ранніх дорестайлових машинах карти дверей мали кардинально інший вигляд , який мені більше подобався чим те що було на пізніх моделях :

Рані моделі

Изображение

Тому це зробити самому мені б не получилось , а хороший знайомий з Житомира погодився домогти мені , попросивши свого майстра зробити те що я хочу .

Тому мною було приблизно все розмічено виходячи із фотографії зверху :

Изображение

і все це поїхало у Житомир на довгих 3 тижні :)

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 30 ноя 2017, 15:24

Один вечір був приділений встановленню заднього дивана . Так дуже туго і тяжко влізла спинка дивана . Тут видно всі заводські центральні ремені безпеки , які вже встановлені на авто :

Изображение

По нижній частині дивана теж все просто не получилось . Прийшлось підрізати по формі ковролін , який був лишній з е38 заднього ковра , і кріпити його . Так диван виглядає на авто :

Изображение

Але додатково я купив підгоролники для задніх пасажирів , яких не було у мене з момента покупки ( видно теж це була опція ) , і встановив на авто :

Изображение

Виник нюанс що заднім колонкам ( нерідним Овалам 6х9 ) там вже не має місця , і тепер треба буде щось думати з ними ... , а точніше думаю робити іншу полку .
На перший час поставив заводський руль , оскільки деревяний потребує ще часу для доопрацювання :

Изображение

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 02 дек 2017, 20:06

Поки був час , я поліз шукати пригод в підкапотному просторі ..... Незадовільняла мене зарядка , а точніше те , що треба при заводці газнути щоб вона зьявилась . Вирішив поміняти реле зарядки .
Поставив , заводити - машина з пів оберта завелась і заглохла ...... Стартером кручу і тишина .
В мене починається істерика .... Бігаю навколо машини , міняю реле зарядки на старе .... Машина щось пробує завестися но не хоче ..... Проходить пів години і авто заводиться як нічого не було ... Прогріваю ... Була думка що було десь КЗ і спрацював захист ....
Прогріваю , глушу . Заводити .... і знову Опа .... Куча дзвінків за порадою , вже в той момент мабуть всіх достав .... Але проблему все ж знайшов .... - відійшла фішка на одному з комутаторів .... а все із за "гнилої" пружини/скоби кріплення .
Знайти таку фішку з бмв в мене не получилось , а пошуки привели до думки , що я такі фішки ще десь бачив . Таким чином гуглю і нахожу візуально ідентичну фішку .
На наступний день йду в магазин і кажу чи маєте фішку з комутатора ваз 2109 / сенс / москвіч / газ .... Продавець - ні не маєм .... У нас лише вся проводка в зборі на безконтактне запалювання , но вона дорога .... Тобі краще пошукати окремо фішку .... Кажу - хоч покажіть . Виносить .... Вона !!!! Питаю скільки .... Каже - 45 грн як тобі .... В мене істерика .... Купую дуже дорогу проводку :) .
По суті вот тут виновник всього :

Изображение

Рідна і Ваз-івська фішки ( а потім будуть казати що росіяни були кращі китайців ) :

Изображение

Весь комплект за 45 грн не з одною фішкою :

Изображение

Далі мав час , то замінив заслонку подачі додаткового повітря для прогрівочних обертів на іншу , що у мене була . Результат :

Изображение

Маю тепер прогрівочні оберти мотора . Але вже тепер можу сказати , що хватило роботи даної заслонки на разів 10ть не більше . Зараз знову пропали прогрівочні , тому треба буде розбиратися .....

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 02 дек 2017, 20:08

Було куплено комплект свічок Denso для даного двигуна . Заліз я у святе і святих - воздухомір . Причина - машину трохи лило і СО було в районі 3 на прогріту .
Те що побачив , вскривши воздухомір мене порадувало :

Изображение

При таких показниках СО свічки були в такому стані :

Изображение

Поступово закручуючи пружину воздухоміра по часовій стрілці я суттєво знизив СО автомобіля до непристойних 0,7 , і свічки при цьому виглядають так :

Изображение

Для даного мотора треба буде підняти СО щоб було в районі 1.1-1.2 .

Пред.След.

Вернуться в Бортовые журналы