Текущее время: 13 дек 2018, 14:43

BMW 728 E23 з Мукачева

Тут ведем летопись о собственном авто

Модератор: mmucool

Машина: BMW

Re: BMW 728 E23 з Мукачева

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 16 ноя 2018, 15:04

Лежав у мене один чорний но пошкоджений бардачок на мою Е23 . Теперішній мій хороший без дефектів , але був коричневим і на даний момент перекрашений в чорний . А хотілось все ж поставити в салон найменшу кількість крашених деталей . Тому я попробував оригінальний чорний бардачок якось відновити . Такі були дефекти :

Изображение

Изображение

Изображение

ну і куча малих , які утворились мабуть із за того що він десь валявся а потім ще додалось при перевозці .
Відмивши його повністю і попрацювавши над його поверхнею коло години результат я отримав такий :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Залишилось поставити ручку , а в мене десь є ручка з замком , доукомплектувати його кріпленнями і ставити на машину :)

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 16 ноя 2018, 15:17

Куплений комплект радіатора охолодження моторного масла із масляним стаканом з виходами під цей радіатор саме для е23 :

Изображение

Радіаторів маю 2 шт під це діло :)

Таким чином трошки , а може далеко не трошки погравшись , я встановив задні підкрильники з Москвіч 2141 на БМВ Е23 :

Изображение

На одній із фотографій чужих карт дверей які були в продажі ( здається з е21 ) , я побачив рамку під регулятор зеркал на обшивці . А в мене такої не має .... і сам регулятор получається не дуже чітко фіксується на обшивку .
Пошукавши дану запчастину мені повезло , що така одна в оригіналі була в Україні і приїхала мені щось в районі 30 грн :

Изображение

і на місці :)

Изображение

Ще приніс рідкісні накладки під торпеду додому , які любязно продали Олексій з Максимом , і зайнявся їхньою чисткою , бо слоїв краски і грунтовки там було не мало . Результат вийшов такий :

Изображение

Залишилось покрасити їх в чорний колір :)

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 22 ноя 2018, 16:33

Одну теплу суботу машина була вигнана з гаража для того щоб відрегулювати зазори на дверях і замках :

Изображение

Як виявилось що не всі дверні петлі були добре прикручені , а тим більше відрегульовані . Для регулювання були в запасі заводські спец пластини для виставлення зазорів . Ну а далі все регулюється за рахунок болтів на петля і замках на кузові . Результат впринципі мене радує і двері закриваються добре :

Изображение

Додатково було замінено декілька пластикових кліпс в самих замках , які фіксують металічні тяги , щоб потім не було постороніх металічних шумів .
Рішив приміряти накладки під торпеду :

Изображение

І по ділу випадка знайомий красив якісь деталі , то і я попросив покрасити мені мої ( краска була вже куплена ) :

Изображение

в процесі :

Изображение

і результат

Изображение

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 22 ноя 2018, 16:34

Ще один вечір був приділений ручці з замком бардачка , яка йшла як опція на цих машинах . Розібравшись з принципом роботи замка я без проблем підігнав серцевину замка до свого заводського ключа :

Изображение

Так як майже всі деталі зібрані , я демонтував крашений бардачок і почав робити дирки в торпеді ....

Изображение

А все заради того , щоб доукомплектувати машину деревяною накладкою :

Изображение

Накладка заводська 81го року випуска . Для фіксації було наклеяно 2х стороню тонку ленту :

Изображение

Но відверто вона тримала не особливо важно . А далі починаються танці з бубном як закрутити пластикові гайки з внутрішньої сторони торпеди для фіксації накладки . В мене це получилось , но нікому не раджу це повторювати . Місця практично не має , та і нові пластикові гайки поки наріжуть собі різьбу ....
Заодно приміряв з сторони пасажира поставити накладку і подружити її з кузовом і ковроліном від е38 :

Изображение

Получилось досить добре . Залишається придумати з чого виготовити центральні заглушки і які динаміки туди поставити ...

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 22 ноя 2018, 16:35

Були знайдені бокові накладки коло заднього дивана для даного авто :

Изображение

Діло в тому що це теж така річ , що не на кожному авто була . Знімаю задню сідушку і починаю примірку :

Изображение

Изображение

По кріпленням до кузова підходить , а між собою - ні ... Потім як получилось вияснити , то нижні ці накладки з дорестайла , а верхні з рестайла . Щоб все сходилось , то треба було найти верхні накладки з дорестайла . Там різниця в тому , що низ рівний а не такий як у рестайлі .
Було вирішино підганяти нижні накладки до верхніх . Заодно доробив низ ковроліна щоб він закривав тепер все і не було ніяких щілин :

Изображение

Изображение

По салону залишилось привести порядок в середині дверей , обробити і скласти обшивки . Потім залиться питання по задній полці і переднім динамікам .
Із недуже доброго - пропало счеплення .... попередньо проблема з робочим циліндром счеплення ....

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 22 ноя 2018, 16:35

Ну і за цей період часу було куплено декілька запчастин . Знайшов я все ж заводський хороший домкрат :

Изображение

І було куплено нову оригінальну гофру для воздухоміра , лише для африканського ринка :

Изображение

Різниця в наявності одного отвора , який спокійно можна закрити :

Изображение

а ціна ну просто смішна ( бо розпродавали неліквід ) 125 грн ....

Машина: E23 735i 1985, E23 733i 1977, E23 735i 1985 АКПП

Непрочитанное сообщение Katerpiller » 28 ноя 2018, 17:01

Эх, лепота)))) А мне холодно, все до весны пусть стоит))) Буду только прогревать. :D

Пред.

Вернуться в Бортовые журналы