BMW 728 E23 з Мукачева

Тут ведем летопись о собственном авто

Модератор: mmucool

Re: BMW 728 E23 з Мукачева

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 12 июл 2017, 13:48

Був куплений клей Ботерм ГТА ( виробництво Польша ) для обклейки боковин центральної консолі ( аналог 88 клея , но по відгукам набагато кращий ) .
Вечір один пішов для того , щоб відділити їз задньої частини ковроліна Е38 ( короткої бази ) шумоізоляцію від самого ковра , а потім з запасом зробилась по місцю викройка .

Изображение

Так як в задньому ковроліні лонга є дирки під підсвітку ніг , і продавцем було презентовано плафони підсвітки дверей з е38 , то я вирішив що можна вже зробити буде і підсвітку для ніг переднього пасажира і водія . Таким чином я вирізав дирки в боковинах центральноі консолі і почав все обклеювати . Після обклейки все пообрізалось по формі накладок . На виході маєм такий результат

Изображение

Изображение

Є ще місця які треба підклеяти , но це вже буде пізніше ....
Myrik86
Бывалый

Машина: BMW

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:28

Всім привіт :) Пройшло два місяці , а ми ще дальше відпочиваєм від гаража .... А якщо чесно не дуже було вільного часу займатися автомобілем , а потім ще й приїхорів ....
Чим дальше проходила зборка , тим більше всяких нюансів вилазило . Тому за цей час шукались ряд запчастин .
Дуже проблемним виявилось найти такого плана накладки на передні стійки

Изображение

Їх і в Польщі найти було проблемно , а де находив , то вони получалися золоті з доставкою....

Далі все ж за третім разом мені приїхав рівний і в хорошому стані хром молдинг під опускне скло на задню ліву дверку . Сюда ж приїхала хороша наружня дверна ручка без дефектів по хрому но потребуюча ремонту шпильки кріплення . Загалом це мене дуже порадувало .

Основною покупкою цього періода вважаю передню губу BBS для даного авто :

Изображение

Изображение

Приношу величезну вдячність Максиму за дану річ :) . Да вона під ремонт , да там багато роботи з нею , но вона є і з часом має стояти на мому авто .

Найдені оригінальні пластикові накрутки на штирі замка з середини дверей , бо мої були 100% не оригінал

Изображение

Куплені паро комплектів хром зеркал у Олексія :)

Изображение

Можливо із тої кучі що є вдасться зробити ще хоча б один хороший комплект :)

Так як попередній власник все обтянув шкірою , а я хотів без неї обійтися на торпеді і центральній консолі , то придбав ще бардачок і накладку під ноги водія , та ще й в комплектації авто з коректором фар ( є ніби бардачок маленький ) . Тут знову величезне дякую Олексію :)

Изображение

Вот такі то справи .
Myrik86
Бывалый

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:33

В пошуках накладок передніх стійок і надії що я їх знайду в Україні я натрапив на розборку , де ніби були е23 і де люди реально не знають що в них там є і то все їм мішає і забери хлам щоб не валявся ....
Вот так получилось що приїхала до мене така посилка ....

Изображение

Відверто 80 відсотків висланого є просто в стані повний хлам . Но вот була надія за накладки ... А приїхала лише одна накладка стійки яка мені потрібна ....

Изображение

Приїхала торпеда з дефектами , но наявною такою накладкою , яку я довго шукав собі

Изображение

З накладкою теж прийшлось трошки погратися , но надіюсь зараз вона має встати в торпеду без всяких лишніх зазорів ....

Оригінальний домкрат такого плана

Изображение

але потребує ремонту , а саме - виготовлення нової нижньої ножки

І задня полка , якщо це можна назвати полкою ..... Але з робочою оригінальною механічною шторкою ....

Изображение

Так я затарився ще :) А по факту куча речей , а нічого просто так не поставиш на авто нажаль ...
Myrik86
Бывалый

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:37

Щоб не заводити кучу шлангів з бака в багажник для вентиляції бака , мені порадили вивести всі шланги під машиною , а для цього я придумав і дав зробити такий перехідник :

Изображение

Були куплені нові топливні шланги для вентисяції , обратки і подачі топлива , бо мої банально в руках розвалювались . На вентиляцію пішли дешефші шланги фірми Profit , на подачу і обратку фірми Gates .
Кронштейки бака вичещені і покрашені . Додатково з середини їх проклеяв спец лентою для труб , яка має клейку основу . Дирки в салон , де мали бути шланги заклеяні пластиковими заглушками з допомогою кузовного герметика .
І бак зайняв своє місце

Изображение

Хамути , і всяка єрунда нова . Вибрав одну із трох колб в бак , залив десь 20 л бензина .....
І то був момент "Х" - склав я проводку добре чи ні .... Заведеться чи ні .....
Масло і рівень охолоджуючої рідини провірив , акум зарядив і ключ на старт .....
Прийшлось поктутити секунд 10ть .... і машина хваталула ....
Покрутив стартером ще паро сек і вот воно щастя .....

Изображение

Тепер скільки б машина не стояла , включаю запалювання і з пів оберта двигун заводится . Звичайно і там є ще ряд нюансів , бо треба буде його обслужити , но то до зими маю встигнути .
Myrik86
Бывалый

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:40

Один вечір приділив мовіленню скритих ніш салона . Так були оброблені повністю пороги , внутрішні задні арки , тощо .... Дуже задоволений якістю APP-шного мовіля і пістолета . Далі треба було продовжувати підганяти ковролін до інших частин салона авто ....
Проклав проводку для підсвітки ніг пасажирів і водія , і почав ставити центральний тунель .....
Думав що справлюсь з цією роботою за годину , а по факту вийшов день , і то я знову все розібрав .... Всяких пластмасок куча , вся ця мозайка складується лише так як придумав німецький інженер , потім виявилось що проводку яку я робив для ЕСП прийдеться переробити , бо місця для її вільної прокладки просто мінімум . Сів переробив проводку для прокладки на дві сторони .... тощо .... Десь в кінці це має виглядати так

Изображение

Но передня накладка це ще стара обтянута шкірою , тому іншого кольору ....
Myrik86
Бывалый

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:42

Була взята центральна консоль від АКПП , розібрана , відмита , приміряна до автомобіля . Чому вибір впав на неї - бо вона була грубо майже в ідеальному стані по вінілу ( пластику ) , но бежевого кольору .

Изображение

Дерево звичайно буде перекидатися все з однієї консолі на іншу . Але і тут бувають приколи ....

Изображение

Не влазить .... Зробим потім щоб влізло ....
Myrik86
Бывалый

Непрочитанное сообщение Myrik86 » 29 сен 2017, 23:44

Дуже захотілось руля деревяного в машину . Рулі для БМВ , особливо старі бмв коштуєть реально великих грошей . Їхні власники любий нерідний більш менш якісний руль будуть продавати як якусь велику цінність . Але і не всі рулі мені подобались . Впав мені в очі один італійський руль фірми Victor який стояв колись на Опелі , но його умудрили заколхозити на ваз . Підкупило те , що продавець скинув ціну а потім сам запропонував вислати на віру - подивіться , підійде - розрахуєтесь . Тобто ніякої наложки .... Руль отримав , побачив що є нюанси но поправимі , руль сводобався , тому і купив .
Потім стало питання перехідника на руль . Найти перехідний заводський на старі бмв з крупним шліцом є не така проста задача . Дозвонився я в один інтернет магазин , в якому мені сказали що ніби є якийсь перехідник на бмв старих моделей .
По скинутим фото і рахуванням шліців я надіявся що це все ж то що мені треба .
Изображение

Замовив . І вот щастя це підійшло на мою шліцеву

Изображение

Далі накидуєм руль

Изображение

Тут вже є несостиковка кріплення руля ( дирок ) з дирками кріплення на перехіднику , але це все поправимо .
Знята емблема Опеля і замовлена емблема БМВ . Так що буде ребрейдінг руля :)
Myrik86
Бывалый

Пред.

Вернуться в Бортовые журналы